Na olimpijskim szlaku – Igrzyska Europejskie Kraków – Małopolska 2023

W niedzielę zakończyły się III Igrzyska Europejskie Kraków – Małopolska 2023. Była to niewątpliwie największa multisportowa impreza w historii Polski! 29 dyscyplin, 25 aren sportowych i blisko 7000 sportowców. A już rok temu liczby Akademickich Igrzysk Europejskich robiły wrażenie.

Strażnicy dostępu

W ramach projektu akredytacji i kontroli dostępu przyszło zmierzyć się nam z nieco innym systemem, niż ten do którego byliśmy przyzwyczajeni na innych imprezach sportowych. Stąd przygotowanie i wdrożenie nowego modelu, który działa praktycznie tylko na Igrzyskach Olimpijskich czy ich kontynentalnych odpowiednikach, było nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, że musiał działać na 25 obiektach sportowych (bardzo zróżnicowanych – od hal sportowych, lodowisk, stadionów, po wzgórza i ulice miasta) oraz kilku niesportowych (jak wioska zawodnicza). Jednak gdy zbierze się zespół profesjonalistów, entuzjastów i osób szukających rozwiązań, wszystko da się osiągnąć – i tak właśnie było w tym przypadku, za co jestem niezmiernie wdzięczny tym fantastycznym osobom! 🙂

Chwila dla fotoreportera

Projekt, od fazy przygotowania po implementację, wymagał wiele wysiłku i zaangażowania. Na szczęście w ostatnich dniach zmagań była też okazja by uwiecznić kilka kadrów z tej niezapomnianej imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *