Drugie euro w roku – Women’s EHF EURO 2022

Ewidentnie piłka ręczna jest dla mnie motywem przewodnim tego roku. A nawet zahaczy i o początek następnego 😉 Póki co, po męskim Euro w Bratysławie (a także Final4 Ligi Mistrzyń w Budapeszcie i meczu el. do ME Polska – Włochy w Katowicach), przyszedł czas na kolejny wyjazd – do Lublany na Women’s EHF EURO 2022.

Koniec końców – tradycyjnie media

Początkowo tym razem miało być trochę inaczej, bo zostałem przydzielony do Wsparcia organizatora. Jednak transfer last minute i… witamy w mediach 😉 Niestety, choć Arena Stożyce była najważniejszym obiektem mistrzostw, spędziłem tam tylko tydzień. W tym czasie odbyły się zmagania w rundzie wstępnej, w której grały Norweżki (późniejsze mistrzynie Europy), Chorwatki, Węgierki oraz Szwajcarki. Niestety tym razem Polki były nieco dalej, gdyż swoje mecze rozgrywały w Czarnogórze.

Chwila dla fotoreportera

Tym razem wykorzystałem okazję, której nie udało się w Bratysławie, czyli wcielenie się w fotografa na mistrzowskiej imprezie 🙂 I tym sposobem, w tradycyjnym atrybucie fotografa, czyli BIBie, zasiadłem za jedną z band by wykonać nieco zdjęć z meczu Norwegia – Chorwacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *